Ekranı Genişlet
İlginizi Çekebilir
morbius
  1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Yırtıcı Kuşlar – Birds of Prey (2020)
Trendlerdeki Yazı

Yırtıcı Kuşlar – Birds of Prey (2020)

Bu yazımızda sizlere film önerilerinde en başta çıkan film hakkında bilgi vereceğiz. Yırtıcı Kuşlar diğer adıyla Birds of Prey filmi bizlere bol aksiyon ve macera dolu sahneler sunuyor. Filmin başrol oyuncusu yakından tanıdığımız hatta joker filminde de yer alan Margot Robbie olunca filmi izlememek mümkün mü.

Birds of Prey filmini aksiyon severler için özellikle seçtim. Filmin yönetmen koltuğunda, Çin doğumlu Amerikalı film yönetmeni, senarist ve yapımcısı Cathy Yan oturmaktadır. Böyle güzel yönetmen ve oyuncu kadrosuna rağmen film pek tutulmamış. Çünkü İMDB puanı beklentimin altında çıktı 6.1’lik imdb puanına sahip. Yırtıcı Kuşlar filmini sizler için inceledim ve film hakkında yorumlarım şu şekilde.

yirtici-kuslar
yirtici-kuslar

Yırtıcı Kuşlar – Birds of Prey Filminin Konusu

Birds of Prey Filminin konusu kaçırılan bir kızın peşinden koşan Harley Quinn ve arkadaşları hakkında geçer. Her aksiyon filminde olduğu gibi bu filmde de kötü adamların genç bir kız çocuğunu kaçırmasıyla başlıyor. Gotham’ın kötü adamı Roman Sionis ve yardımcısı Zsasz, genç bir kızı hedef gösterir. Şehirde Cass adındaki genç kızı arayanlar yüzünden şehirde büyük bir karışıklık olur.

Şehirde ki karışıklık kahramanların tanışmasına neden olur. Bu kahramanlar Harley, Huntress, Black Canary ve Renee Montoya’dır. Filmin kahramanları kaybolan genç kızı aramak için işe koyulurlar. Ekip kızı kurtarmak için beraber çalışmak zorunda kalırlar. Aksiyon ve mavera dolu anlar bizleri bekliyor.

Yırtıcı Kuşlar – Birds of Prey Kadrosu

Yırtıcı Kuşlar – Birds of Prey Filminin yönetmen koltuğuna bakacak olursak, Çin doğumlu Amerikalı film yönetmeni, senarist ve yapımcısı Cathy Yan oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise; Hepimizin yakından tanıdığı Avustralyalı aktris Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead ve kariyerine On Our Own ve Full House gibi televizyon sitcomlarında görünen bir çocuk oyuncu olarak başlayan Jurnee Smollett-Bell bulunmaktadır.

 

 

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..