İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Tavsiyeleri
  3. Uzaylıların Dünyaları – Alien Worlds (2020)

Uzaylıların Dünyaları – Alien Worlds (2020)

uzaylilarin-dunyalari-belgesel-dizi-konusu-netflix
7.8
Uzaylıların Dünyaları Dizisi İnceleme

Uzaylıların Dünyaları Dizisi Hakkında Editör Ne Düşünüyor.

  • Uzaylıların Dünyaları Dizisi Konusu 6.4
  • Uzaylıların Dünyaları Dizisi Yönetmen 8.2
  • Uzaylıların Dünyaları Dizisi İlk İzlenim 8.9

Uzaylıların Dünyaları – Alien Worlds, Yeni bir dizi önerisinden herkese merhabalar. Şimdiki dizi tavsiyesi olarak vereceğimiz film Netflix’in kendi yapımı olan Uzaylıların dünyaları adlı belgesel – bilim kurgu tarzı dizi. Dizinin amacı izleyenlere uzaylıları tanıtmak ve uzaylılar hakkında kafamızın içinde azda olsa bir taslak oluşturmaya yardım amaçlı yapılmıştır.

Alien Worlds adlı dizimiz daha çok belgesel tarzı çekilmiş olup, Ayrıca olağan üstü görsel efektler ile gözleri büyülemeyi bana göre başarmış gibi, dizinin konusuna gelmeden önce şunu belirtmek isterim ki dizi tarih olarak söylemek gerekirse 18 ocak 2021 tarihinde yazılan yazı daha platformda yayınlanmamış ancak fragmanı mevcuttur.

uzaylilarin-dunyalari-belgesel-dizi-konusu-netflix
uzaylilarin-dunyalari-belgesel-dizi-konusu-netflix

Uzaylıların Dünyaları – Alien Worlds Dizisi Konusu

Dizinin konusuna gelecek olursak, Dizi biraz bilgi amaçlı görünüyor. En azından fragmandan bunu çıkarabiliyoruz. Uzaylıların yaşadığı evren ve o evren içinde hangi türlerin barındığı gibi güzel açıklayıcı bilgiler aktarabilmekte. Oluşturulan canlıların karakterlerine baktığımız zaman biraz da olsa dünyamızdaki canlılara benzer canlılardan öne çıkarak oluşturulmuş karakterler görüyoruz.

Dizimizin konusu gelecek dünyada ve özellikle son zamanlarda bir kaç kurumun uzaylılar hakkında yayınladıkları belgelerin ve bu belgelerin sayısı bizleri etkiliyor. Bu yüzden insanlar da meraklarını gidermek için bu tarz belgesellere ihtiyaç duyabiliyor.

İşin aslı Dizimiz izleyenler için kafada az çok bir uzaylı şeması ve nasıl hayatta kaldıkları gibi soruları azda olsa giderebilir. Ayruca tiplerinin nasıl bir canlıya benzediğini gibi bir taslak bizlere vermiş oluyor. İzleyenler ricamız bizleri aydınlatması adına yorum kısmında eleştirilerini bekliyor olacağız.

Uzaylıların Dünyaları – Alien Worlds Yönetmeni

Yönetmenliğini yapan Suzy Boyles bir çok bilim kurgu kategorili filmlerde görev yapmış oldukça güzel puanlar almıştır. Örnek vermek gerekirse bir kaç filminden Sound Waves (2017)

Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..