İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Untitled Spider-Man Sequel (2021)
Trendlerdeki Yazı

Untitled Spider-Man Sequel (2021)

Untitled Spider-Man Sequel

Bu yazımızda sizlere Untitled Spider-Man Sequel (2021) filmi hakkında tüm detaylarıyla beraber bilgi vereceğiz.

Örümcek Adamın devam filmi olan Untitled Spider Aksiyon, Macera ve bilimkurgu kategorisinde yer almaktadır. Filmin 17 Aralık tarihinde çıkacağı konuşuluyor. Hepimizin çocukluk kahramanı olan örümcek adam yine aksiyon dolu maceralara imza atacak mı?

Untitled Spider-Man Sequel
Untitled Spider-Man Sequel

Filmi yönetmen koltuğunda oturan ünlü isim ise; En çok Marvel Sinematik Evreni süper kahraman filmleridir. Yaptığı filmlerinde ismi kulağınıza gelmeyecektir. Örümcek Adam: Eve Dönüş ve Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmlerinin yönetmeni olarak da tanınır. Son olarak da Amerikalı bir yönetmen ve yapımcı ve senaristtir olan Jon Watts oturmaktadır. Film hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Untitled Spider-Man Sequel Filminin Konusu

Yeni nesil Spider Man filminin üçüncü filmi olan bu serinin adı tam olarak kesinlik kazanamadı. şimdilik Serenity Now olarak biliniyor. Bazı yerlerde 16 Temmuz 2021’de yayınlanması planlanıyor deniyor. Spider Man yani Örümcek adam bu devam filminde de aksiyondan maceraya atılıyor.

Örümcek adamı canlandıra isim ise Tom Holland’dır. Yani filmdeki ismiyle Peter. Örümcek adamın devam filmi olan Untitled Spider-Man Sequel Youtube platformunda fazla ilgi ve rekabet görmedi çünkü 8 milyona yakın kullanıcı fragmanına göz atmış. Tabi bu filmin izlenmeyeceği anlamına gelmez çünkü film herkesin ağzında dolaşmakta. Film hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Untitled Spider-Man Sequel Filminin Oyuncu Kadrosu

Filmin konusu sizleri de etkilemiştir umarım şahsen beni etkiledi. Şimdi filmin kadrosu ve yönetmenleri hakkında bilgi verelim.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan ünlü isim; En çok Marvel Sinematik Evreni süper kahraman filmleridir. Yaptığı filmlerinde ismi kulağınıza gelmeyecektir. Örümcek Adam: Eve Dönüş ve Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmlerinin yönetmeni olarak da tanınır. Son olarak da Amerikalı bir yönetmen ve yapımcı ve senaristtir olan Jon Watts oturmaktadır.

Filmin oyuncu kadrosunda ise;

Hollandalı İngiliz oyuncu olan, aynı zamanda danscı ve seslendirme sanatçısı olan filmde de örümcek adamı canlandıran Tom Holland.

Amerikalı genç oyuncu, şarkıcı, dansçı ve model olan Zendaya. Son olarak Amerikalı bir aktör Tony Revolori bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..