İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Top Gun: Maverick (2021)
Trendlerdeki Yazı

Top Gun: Maverick (2021)

featured

Top Gun: Maverick Filmini sizler için inceledik film hakkında görüşlerimizi bu yazımıza aktardık.

Bu yazımızda sizlere Aksiyon ve Dram kategorisinde yer alan filmin konusu ve oyuncuları hakkında bilgi vereceğiz. Film, 2 Temmuz 2021’de vizyona girecek. Film Tavsiyelerine eklemeyi unutmayın derim. Çünkü filmin yönetmen koltuğunda, Amerikalı olan ve n çok bilgisayar grafikleri ve bilgisayarda oluşturulmuş görüntü ve aksiyon filmlerinde ki başarısıyla tanınan Joseph Kosinski oturmaktadır.

Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
  • Yayın tarihi: 2 Temmuz 2021
  • Resmi siteler: Resmi Facebook – Resmi İnstegram
  • Orjinal Adı: Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick Filminin Konusu

Youtube’da 33 milyon izlenme alan film, aksiyon severler tarafından ilgi görmüş. Top Gun filminin devam halkası olan Top Gun: Maverick bol uçuşlu ve bol aksiyonlu sahnelere sahip. Filmin başrolünde Akademi Ödülüne aday gösterilmiş ve altın küre ödüllü oyuncu olan, hepimizin yakından tanıdığı genellikle aksiyon filmlerinde rol almasıyla tanınan Tom Cruise bulunmaktadır. Filmi hiç izlemeyecek kişilere tavsiyem şudur, İlk serisini izleyin ve Top Gun filmi hakkında kısa bir görüşünüz olsun.

Top Gun: Maverick Filminin Oyuncuları

Filmin Yönetmen koltuğunda oturan isim; Amerikalı olan ve n çok bilgisayar grafikleri ve bilgisayarda oluşturulmuş görüntü ve aksiyon filmlerinde ki başarısıyla tanınan Joseph Kosinski oturmaktadır.

Filmin oyuncu kadrosunda bulunan ünlüler ise; Öncellikle filmin başrolünde bulunan, hepimizin yakından tanıdığı genellikle aksiyon filmlerinde rol almasıyla tanınan Tom Cruise bulunmaktadır.

Amerikalı oyuncu olan oyunculuk hayatına kısa filmlerde oynayarak başlayan ve Mutluluğun Peşinde filmiyle uzun zamanlı sinema filmi deneyimini yaşayan Miles Teller.

İş hayatına Çocuk model ile başlayan Oscar Ödülü ve Altın Küre Ödülü kazanmış Amerikan oyuncusu Jennifer Connelly bulunmaktadır.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..