İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Tom ve Jerry (2021)

Tom ve Jerry (2021)

7.5
Tom ve Jerry Filmi İnceleme

Tom ve Jerry Filmi Hakkında Editör Ne Düşünüyor.

  • Tom ve Jerry Film Konusu 6.8
  • Tom ve Jerry Oyuncuları 7.9
  • Tom ve Jerry İlk İzlenim 7.7

Tom ve Jerry filmi çıkıyor. Evet doğru duydunuz benim gibi özellikle z kuşağının severek izlediği çizgi dizinin filme uyarlanmış versiyonu çıkacak. Animasyon, Macera ve Komedi kategorisinde çıkacak olan filmimiz tanıtımına baktığımız zaman etkileyici bir durum görüyoruz.

tom-ve-jerry
tom-ve-jerry

Filmimiz daha yayınlanmadı ancak Fragmanlarını izleyediğimiz zaman bizleri nasıl ortam beklediğini kafamızda oluşturabiliriz.

Tom ve Jerry 2021

Film Konusuna gelecek olursak film başarılı bir yönetmen’in yöneteceğini biliyoruz. O kişi de Tim Story adlı yönetmenimiz daha önce bir çok başarılı yapımın yönetmenliğini üstlenmiştir. Sizlere bir kaç örnek vermek gerekirse Fantastik Dörtlü, Taxi, Erkek Aklı gibi filmlerin yöneterek sözlerimi destekler nitelikte.

Film ortamı daha çok gerçek hayat ile uyarlanarak ancak karakterlerimizin çizgi şeklinde kalması korunarak hazırlanmış gibi Tom ve Jerry 2021 konusu da sadece  Hanna-Barbera Şirketinin uyarlaması şekilde yapılmış oluyor.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..