İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Macera
  3. The Uncharted (2022)

The Uncharted (2022)

Uncharted 2022 filmi ve Uncharted oyun serisi hakkında bilgiler verdik okumanıza değecek bilgiler.

The Uncharted (2022), Bu haberi duyduğuma nedense çok sevinmiştim. Bu Film önerileri listemizde daha önce oyununu oynadığım ve hayran kaldığım daha sonra bir fanatiği olduğum Uncharted oyununun film uyarlaması çıkıyor.

Aksiyon ve Macera kategorilerinde listelenecek olan Uncharted filmi 2022 yılında vizyona girecek olup oyuncu kadrosu ve eğer düşündüğümüz gibi oyunu ile bağlantılı güzel bir senaryo ile çekilmiş ise tadından yenmeyecek bir film olacaktır.

the-Uncharted-2022
the-Uncharted-2022

Film Bilgileri

  • Vizyon Tarihi ve Kategorisi: 11 Şubat 2022 / Macera
  • Yönetmen Ruben Fleischer
  • Oyuncular: Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas
  • Ülke: ABD

Uncharted Oyun Serisi

İlk olarak bu oyunu bilmeyenler için kısa bir konu tanıtımını yapmak istiyorum. Uncharted oyunu TPS dediğimiz oyun türündedir. Oyundaki amacınız gizemli oyun içi şifreleri çözmek ve şifreler ile size verilen gizli görevleri tamamlamak diyebilir. Ancak bu gizli görevler sırasında kendinizi bir anda bir ağaçta maymun gibi sallanırken bulabilirsiniz.

Uncharted Oyunu amacı sadece ileri tuşuna basarak ilerleyerek görevleri tamamlamak ile bitmiyor. Oyun içinde çok zorlu parkurlar bulunabiliyor. Buda oyunun popülerleşmesinin sebeplerinden biridir.

The Uncharted Filmi Konusu

The Uncharted filmi konusunda konusuna gelecek olursak hazine kaşifi Nathan Drake’i anlatacak olan filmde yukarıda dediğimiz olayları destekler nitelikte oldunu söylemekte fayda var. Film Oyundaki senaryoya sadık kalabilir.

Ancak şunuda söylemeliyiz ki bu tarz oyundan çevrilen filmler genellik ilk bölümde karakter hayatı veya karakterlerin tanıtımı ile geçmektedir. Bu yüzden çok iyi bir senaryo beklememekte fayda olabilir.

The Uncharted 2022 Filmi Oyuncuları

Biraz oyunculardan bahsedecek olursak, Örümcek Adam filminde ve özellikle Avengers filminde kendinden oldukça iyi bahsetmiş oyuncumuz Tom Holland karakterimizi canlandıracak. Tabi ki böyle başarılı oyuncumuzun yanına onun gibi başarılı bir yardımcı karakter gerekcektir. Bence TOM’un yanına Dövüşçü filmi gibi güzel bir başarı yakalamış filmden bir oyuncu olabilir  tabi ki de Mark Wahlberg ve son olarak bu ikilinin yanına The 100 Dizisinden başarı göstermiş bir oyuncu Tati Gabrielle

Son olarak film hakkındaki görüşlerinizi yorumlara bekliyoruz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..