İlginizi Çekebilir
avatar-2-filmi
  1. Ana Sayfa
  2. Fantastik
  3. The Suicide Squad 2 (2021)

The Suicide Squad 2 (2021)

The Suicide Squad 2 (2021) Filmi Konusu ve İncelemesi, Film Önerisi

the-Suicide-Squad-2

The Suicide Squad 2 Filmini sizler için inceledik film hakkında görüşlerimizi bu yazımıza aktardık.

DC yapımı olan The Suicide Türkçe adı ile İntikam filmi Fantastik filmler kategorisinde bulunan filmimizin ilk bölümleri izleyiciyi pek etkilememişti. Ancak DC inadından vazgeçmemiş gibi görünüyor ve izleyicinin The Suicide filmine bir şans daha vermesi için ikinci serisini çıkaracak.

Panamada çekilecek olan serinin son filmi The Suicide 2’nin 6 Ağustos 2021’da vizyona gireceğini belirtmek isteriz.

Film Bilgileri

The Suicide Squad 2 Filmi Konusu

Evet film konusuna gelelim şimdi ilk filmin konusunda Devlet kendi eli ile tehlikeli suçluları hapishaneden çıkartarak ve elleri dünyanın en güçlü silahlarını vererek, Gizli bir görevi tamamlamalarını ister. Ancak bu tayfa kendilerini çok güçlü yenilmez zanneder ve hafife aldıklar görevin ne kadar tehlikeli olduğunu fark etmezler.

The Suicide Squad 2 son filmi ise bu düştükleri kötü durumu anlatıyor olacak. Filmi hiç izlemecek kişilere tavsiyem şudur, İlk serisini izleyin ve film hakkında kısa bir görüşünüz olsun. Ancak benim şahsi fikrime dayanarak film oyuncuları aşırı abartılmış geliyor. Ancak şunu diyenler de çıkacak “kardeşim film adı üstünde fantastik” Doğru! Fantastik ama fantastik dediğimiz kategorinin bir sınırı vardır.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..