İlginizi Çekebilir
7.7
1917-filmi
  1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. The King’s Man (2021)
Trendlerdeki Yazı

The King’s Man (2021)

The King’s Man

Bu yazımızda sizlere aksiyon ve casusluk kategorisinde yer alan The King’s Man filmi hakkında bilgi vereceğiz. Film önerilerinde yer alan film fragmanıyla kendine kitle toplamaya başladı. Filmi aksiyon ve savaş filmi severler heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyorlar. Filmin yönetmeni size yabancı gelmeyecektir. Filmin yönetmen koltuğunda Matthew Vaughn oturmaktadır.

The-Kings-Man
The-Kings-Man

Biz Türk milleti olarak aksiyon ve savaş filmlerinin hayranıyız, The King’s Man filmi tam bize göre bir film. Filmin çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum. Film hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

The King’s Man Filminin Konusu

Filmde ne kadar aksiyon ve savaş ön planda olsa da bana komedi gibi geldi, çünkü film bizi güldürmek için elinde geleni yapmış. Film, 1.Dünya Savaşı zamanında geçen ve ilk bağımsız istihbarat ajansı olan “King’s Man”in nasıl kurulduğunu anlatıyor. Kingsman serisinin spin-off filmi olan “The King’s Man”de, tarihin en kötü adamları bir araya gelip milyonlarca aile, çocuk, kadın erkek demeden tarihin en büyük savaşını çıkarmaktır amaçları. Her filmde olduğu gibi bu filminde ana kahramanı bu savaşın oluşmaması için elinden geleni yapar. Zamanla yarışmaktan başka çaresi yoktur. Bu savaş filmini aksiyon severler heyecanla izleyip ve beğeneceklerinden eminim filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

The King’s Man Filminin Kadrosu

Filmin konusu sizleri de etkilemiştir umarım şahsen beni etkiledi. Şimdi filmin kadrosu ve yönetmenleri hakkında bilgi verelim.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan ünlü isim, İngiliz film yapımcısı olan ve yönetmen ve senarist aynı zamanda Lock, Stock ve Two Smoking Barrels and Snatch gibi filmler çıkaran Matthew Vaughn.

Filmin oyuncu kadrosunda ise; Bishop Wordsworth Boys Okulu ve Chelsea Sanat ve Tasarım Üniversitesi ve Drama Sanatı Kraliyet Akademisinde eğitim alan, İngiliz oyuncu ve Mark Fiennes ve eşi Jennifer Lash’in altı çocuğundan en büyüğüdü olan Ralph Fiennes.

İngiliz aktris ve sahne hayatına 2007’de Shakespeare’in Aşkın Çabası Boşuna oyununda Rosaline karakterini canlandırarak başlayan Gemma Arterton,

Galli bir aktör aynı zamanda yapımcı ve müzisyen olan Rhys Ifans. The King’s Man filminin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..