Ekranı Genişlet
İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film Tavsiyeleri
  3. Tenet (2020)

Tenet (2020)

Tenet 2020 filmi Aksiyon, Dram ve Gerilim kategorilerin de 7.6 gibi güzel bir İMDB puanı film önerileri sayfamızda yer almayı hak eden bir film oluyor. Beynini zorlamak isteyen takipçilerimiz için Interstellar gibi filmleri izleyen ve ona benzer film önerisi arayanlar için güzel bir film tavsiyesi olacağını düşünüyorum.

Christopher Nolan 2000’li yılların en çok konuşulan yönetmenlerinden ve pandemi sürecinden dolayı sürekli ertelenen Tenet 2020 filmi sonunda dijital platformlar sayesinde karşımıza çıkmış bulunuyor. Oyuncular arasında  John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Kenneth Branagh, Aaron-Taylor Johnson, Clemence Poesy gibi yıldızların bulunması filmi bu kadar merak etmemize sebeb olan etkenlerden olabilir.

Tenet 2020 Filmi Konusu

Tenet 2020 filmi konusunda gelecek olursak, Film bana biraz tuhaf geldi yani karmaşık. Eğer filmi izlerken su alıp gelecek olursanız ipi elinizden kaçırmış olursunuz. Film biraz beyninizi zorluyor gibi, izleyen kişilerin çoğu Başlangıç filmine çok benzetmiş dünyasını.

Film konusunda ise dünya savaşından daha büyük bir sorunu engellemeye çalışan bir kahramanın olay sürecindeki durumlarını konu ediniyor. Kahramanımız uluslararası casusluk görevi üstlenir, Bu görevini yerini getirmek için dünyanın alacakaranlık dediğimiz dünyasına dalmak,savaşmak zorunda kalır. Yani Tenet filmi paralel evren arasında git geller geçirerek ilerliyor. izleyecek kişileri zorlayacak bir film.

Filmi izleyenlerin çoğu filmi sıkıcı bulmuş aksiyon kategorisinde bulanın bir film nasıl hareketsiz kalır gibi cümleler kuran izleyiciler gördüm. Ancak film ilk seri olduğundan dolayı bana göre yapımcı biraz olayları açıklama moduna girdiğini düşünüyorum. Devamı gelir ise aksiyon sahnelerini görmemiz mümkün.

Ayrıca Tenet 2020 filmi senaryo ve yazarlığını Dunkirk, Inceptioni, Interstellar, The Prestige ve Man Of Steel filmleri ile tanınan 5 Oscar Akademi Ödülü adayı yönetmen ve yapımcı Christopher Nolan yapmaktadır. Bu açıklamalarda filmimizin izlenebilir mi? sorusuna cevap niteliğinde olabilir iyi seyirler.

Vizyon Tarihi: 26 Ağustos 2020
Tür: Aksiyon , Dram , Gerilim
Yönetmen: Christopher Nolan
Senarist: Christopher Nolan
Yapımı: 2020 – ABD
İMDB: 7.6 Google: %87 İzleyenler.com: 7.1

7.1
Tenet Filmi İnceleme

Tenet Filmi Hakkında Editör Ne Düşünüyor.

  • Tenet 2020 Film Konusu 5.5
  • Tenet 2020 Oyuncuları 8.3
  • Tenet 2020 İlk İzlenim 7.5

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..