İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Film Tavsiyeleri
 3. Shelock Holmes Film Serisi

Shelock Holmes Film Serisi

Sherlock Holmes Film Serisi'ni tüm detayları yani, Konusu, Kadrosu ve puanı hakkında tüm detaylar.


Bir film önerisinden daha merhaba. Shelock Holmes Film serisini sizler için inceleyeceğiz ve her bölümü hakkında detayları sizlere sunacağız. 2021 Filmleri arasında yeni çıkacak olan son serisi dahil olacaktır. Benimde şahsen yakından takip ettiğim ve film önerileri listemde her zaman yeri olan bir filmdir.

sherlock-holmes-serisi
sherlock-holmes-serisi

Bilmediğim bir şekilde filmin bir bağlayıcılığı var ben de sizde de böyle mi? Özellikle bulmacası olan filmleri izlemeyi daha çok sevdiğimden olsa gerek filmi izlediğim ilk bölümünden beri 3 ayda bir tekrar izlerim.

Filmin ana kahramanı olan Robert Downey Jr. olan hayranlığımda bunlardan biri olabilir. İron Man ile tanıdığım ünlü oyuncu rollerini gayet güzel oynamış Sherlock Holmes filmleri belki bu yüzden ününü kazanmış olabilir.

Shelock Holmes Filmleri

Bu yazımızdan kısaca içeriğinden bahsedecek olursak Sherlock Holmes Filmlerini tek tek ele alıp incelemyi planlıyorum. Fazla Detaya girmeden sadece kaç puan almış iyi mi? yoksa  kötü mü? gibi soruları sorarak devam edeceğim. Eğer yazımda düşüncelerim hakkında farklı düşünen arkadaşlarımız var ise bize yorumlar kısmında belirtebilirler.

Shelock Holmes 1 Filmi

 • 15 Ocak 2010 / 2s 8dk / Aksiyon, Macera
 • Yönetmen Guy Ritchie
 • Oyuncular: Robert Downey Jr., Jude Law, Mark Strong
 • Ülke ABD, İngiltere, Avustralya

En başta belirttiğim gibi filmi sevme sebeplerimden biri de ilk filmi Sherlock Holmes 1 olabilir. Özellikle ortağı olan Watson ile birlikte güzel bir oyunculuk sergileyerek. Herkesi kendileri çekmeleri olmuş olabilir.

Jude Law ve Robert Downey Jr, ikisinin çok güzel uyumu ile birlikte filmin sürükleyici etkisi ile hem film hem kendilerini ilk filminde kanıtlayarak bir güzel bir imdb puanı almaları sağlamış.

Sherlock Holmes: Gölge Oyunları

 • 15 Ocak 2010 / 2s 8dk / Aksiyon, Macera
 • Yönetmen Guy Ritchie
 • Oyuncular: Robert Downey Jr., Jude Law, Mark Strong
 • Ülke ABD, İngiltere, Avustralya

Sherlock Holmes: Gölge Oyunları ikinci filmi olarak kabul ediliyor. Genelde filmleri aynı oyunculara sahip ama konuları hep ayrı işlenmiş olmalı  bu filmlerinde ise Londra dışına çıkarak Almanya ve İsviçrede yaşanın komploları ortaya çıkarmak için çabalıyorlar.

Sherlock Holmes 3

 • Vizyon tarihi belirsiz / Aksiyon, Polisiye
 • Yönetmen Dexter Fletcher
 • Oyuncular: Robert Downey Jr., Jude Law
 • Ülke ABD

Son olarak 2021 filmleri içerisinde yer alan henüz daha yayımlanmayan Sherlock Holmes 3 filmi yer alıyor. Konuları genelde farklı işlendiği için sizler için Fragmanlarını bırakıyorum. Fragmanları izleyerek kendinize yön edinebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..