İlginizi Çekebilir
prometheus-filmi
  1. Ana Sayfa
  2. Film Tavsiyeleri
  3. Raya ve Son Ejderha – Raya and the Last Dragon (2021)

Raya ve Son Ejderha – Raya and the Last Dragon (2021)

raya-ve-son-ejderha-filmi

Film önerileri kategorimize Raya ve Son Ejderha filmi ile devam ediyoruz. Bir animasyon filmi olan Raya ve Son Ejderha filminin orjinal ismi ise Raya and the Last Dragon ismi ile geçmektedir. Film henüz vizyona çıkmamış olup Vizyon Tarihi ise 4 Mart 2021’dir.

Filmimizin konusunu irdelemeye başlamadan önce siz takipçilerimizden ricamız filmi izledikten sonra hemen aşağıda film hakkında yorumlarınız yazmanızı istiyoruz.

raya-ve-son-ejderha-filmi
raya-ve-son-ejderha-filmi

Raya ve Son Ejderha

Meksika yapımı olan filmin yönetmenliğini Blindspot gibi filmlerden tanıdığımız Carlos López Estrada, ve Monada gibi başarılı filmin yönetmenliğini yapan Don Hall  ‘ı görüyoruz. Film Kalitesi gayet güzel zaten film yapımcılarına baktığımız zaman Walt Disney Pictures ve Walt Disney Animation Studios tarafından çekilmiş.

Şimdi bizler için önemli olan filmin konusu haydi şimdi filmin konusuna bir bakalım.

Raya ve Son Ejderha Filmi Konusu

Sevimli savaşçımız Raya kendi ülkesinde Ejderha taşının koruyuculuğunu yaparak halkının birliğini beraberliğini bir arada tutmak için çabalamış bir savaşçıdır. Ancak Ejderha taşının bir işlevi kalmadığında halkı ikiye ayrılmış olup bir birlerine zarar vermektedir.

Raya’da bir koruyucu olarak dünyada son kalan Ejderha yumurtasını bulmak için kendini bir çok kötülüğün içine atar. Raya’nın bunca zahmete katlanma sebebi eğer ejderhayı bulabilirse halkına barış getireceği ve tekrar eski mutlu günlerine devam edecekleri yönünde düşüncesi var. Fragmanında gördüğümüz gibi ejderha yumurtasını alabilmesi için önce kendisinden daha güçlü olan bir savaşçıyı senmesi gerekiyor. Bakalım Raya bunu başarabilecek mi?

Film önerileri listemize devam edebilmemiz için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Bu yüzden lütfen içerikler hakkında görüşlerinizi yorumlara yazmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..