İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film Tavsiyeleri
  3. Morbius (2021)

Morbius (2021)

Morbius 2021 Filmi Konusu ve Detayları.


Ünlü film yapım şirketinden vampir severler için yeni bir film Morbius. Ünlü yapım şirketi Marvel Studios 2021 filmleri arasında yer alan yeni filmini gösterime alacağını duyurdu. Fragmanı yayınlayan film şirketi Marvel filmi Mart 2021’de yayınlayacağını duyurdu.

Rusya’da geçecek olan Morbius filminin Yönetmenliğini Hayat, Kolay Para Child 44 gibi filmlerinde yönetmenliğini yapımış Daniel Espinosa yapacak.

morbius
morbius

Morbius Filmi Konusu

Morbius filminde kan hastalığını olan ve bu hastalığın hiç bir şekilde tedavi yöntemi bulunmamaktadır.  Kendi çabaları ile hastalığını iyileştirmeye çalışan Morius kendini denek olarak kullanarak hazırladığı ilacı içer. Aslında bu sahne Hulk filminden bizlere tanıdık geldi gibi öyle değil mi?

Hastalığını kendi yöntemleri ile tedavi etmeye çalışan Morbius, kötü bir hata yapar ve artık bir vampire dönüşmüştür. Yaşaması için gereken tek şey artık kandır. Morbius ayrıca güneş ışığına çıkamaz.

Morbius Filmi Kadrosu

Filmin kadrosunda Jared Leto, Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris ve Tyrese Gibson gibi bir çok filmde kendilerini kanıtlamış oyuncular bulunuyor. Hızlı ve Öfkeli filminde oynayan Tyrese Gibson gibi Suicide Squad filminde oynayan Jared Leto, Cernobil ve Sherlock Holmes filmlerinde rol alan Jared Harris gibi oyuncular yer alıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..