İlginizi Çekebilir
5.2
Lucky Day Filmi
  1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Mission: Impossible 7 (2021)
Trendlerdeki Yazı

Mission: Impossible 7 (2021)

Mission: Impossible 7

Mission: Impossible 7 Filmini sizler için inceledik film hakkında görüşlerimizi bu yazımıza aktardık. Aksiyon ve Casusluk kategorisinde yer alan film, Aksiyon severleri sevindirdi. Film önerileri sırasına eklenebilecek bir film olduğunu söyleyebilirim.

Mission: Impossible 7
Mission: Impossible 7

Film, Görevimi Tehlike serisinin 7. devamı olacak. Casusu kategorisini sıkça ziyaret edenler için tavsiye edilecek film. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim, “The Tourist” isimli Angelina Jolie, Johnny Depp, Paul Bettany gibi dev isimlerin yer aldığı filmin senaristi olan Christopher McQuarrie oturmaktadır. Filmin çıkacağından hala haberi olmayanlar var. Çünkü filmin fragmanı fazla izlenmedi. Baş rolünde ünlü isim Tom Cruise, olmasına rağman. Film ABD yapımlı ingiliz filmidir.

Mission: Impossible 7 Filminin Konusu

Yazının başından da söylediğim gibi Mission: Impossible 7 filmi, Görevimi Tehlike serisinin devamıdır. Film hakkında kısaca bahsedelim. ikonik ajan Ethan Hunt ve birlikte çalıştığı IMF ekibinin maceralarını konu etmektedir. Ethan Hunt karakterini tekrardan canlandıracak isim Tom Cruise’dur. Fragmanından anladığım kadarıyla bizleri bol aksiyon bekliyor. Film 20 Kasımda seyircileriyle buluşacak.

Mission: Impossible 7 Filminin Kadrosu

Filmin konusu sizleri de etkilemiştir umarım şahsen beni etkiledi. Şimdi filmin kadrosu ve yönetmenleri hakkında bilgi verelim.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan ünlü isim, “The Tourist” isimli Angelina Jolie, Johnny Depp, Paul Bettany gibi dev isimlerin yer aldığı filmin senaristi olan Christopher McQuarrie oturmaktadır.

Filmin oyuncu kadrosunda ise; üç kere Akademi Ödülüne aday gösterilmiş, Altın Küre ödüllü oyuncu. Forbes dergisi tarafından 1 yılda 67 milyon dolar kazancıyla 2006’da dünyanın en güçlü ünlüsü seçilen Tom Cruise.

23 Temmuz 2005 tarihinde Maureen Pegg ile evlenen Simon Pegg.

Amerikalı oyuncu ve yönetmen. What’s Love Got to Do with It adlı filmdeki Tina Turner karakteriyle bilinir ve bu performansıyla En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’ne aday gösterilen Angela Bassett bulunmaktadır.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..