İlginizi Çekebilir
7.7
1917-filmi
  1. Ana Sayfa
  2. Animasyon
  3. Minyonlar: Gru’nun Yükselişi (2021)

Minyonlar: Gru’nun Yükselişi (2021)

Minyonlar: Gru'nun Yükselişi Filmini sizler için inceledik ve detaylandırdık.

minyonlar-grunun-yukselisi-2021

Minyonlar: Gru’nun Yükselişi (2021), Animasyon filmi severlerin mutlaka daha önce izlediği bir film olan Minyonlar filmi serisinin 2021 yılı versiyonu olan Minyonlar: Gru’nun Yükselişi çıkıyor. Elli yaşına gelseniz bile yine de insan animasyon izlemeye bayılır ve bir çocuk gibi izlemeye devam eder.

Minyonlar Film serisi animasyon filmi severlerin hep listesinde olan bir seri, zaten İMDB puanına baktığımız zaman çok beğenilen bir animasyon filmi serisi olduğunu görüyoruz. Minyonlar film serisi ABD yapımı olup Universal film stüdyo tarafından yayınlanmıştı.

Şimdi bu film önerileri yazımız da filmin 2021 yılı son serisi olan Minyonlar: Gru’nun Yükselişi filmini sizler için bir göz gezdirerek film hakkında detaylı bilgilere ulaşmaya çalışacağız.

minyonlar-3
minyonlar-3

Minyonlar: Gru’nun Yükselişi Film Bilgileri

  • Vizyon Tarihi ve Kategorisi: 2 Temmuz 2021 / Animasyon, Aksiyon, Komedi
  • Yönetmen Kyle Balda, Brad Ableson, Jonathan Del Val
  • Oyuncular: Pierre Coffin, Steve Carell, Alan Arkin
  • Ülke ABD

Minyonlar: Gru’nun Yükselişi Filmi Konusu

İlk olarak filmin konusundan başlamak gerekir. Minyonlar filmi ilk serilerinde Gru adlı karakterimizin Minyon ekibi ile yaptığı operasyonlar ve onlar ile arasındaki ilişkiyi konu alıyordu. Bizlerde bunu izlerken gayet iyi eğleniyorduk.

Ancak izleyicilerin çoğu film güldürüyor, eğlendiriyor ama bu Gru ile minyonlar nasıl bir araya gelmiş yada bu kadar çok minyonu nasıl kendine bağladığını bilmiyoruz. Bu düşünce baya bir izleyicinin aklına kazınmış.

Yapımcılar, İzleyicilerin bu düşüncelerini önemsemiş olmalılar ki bu seride Gru’nun küçüklüğüne giderek minyonlar ile tanışması ve aralarındaki ilişkiyi konu almışlar. Şimdi Minyonlar: Gru’nun Yükselişi filminin konusuna bakalım biraz nasıl bir tema işlenmiş olabilir.

Minyonlar: Gru’nun Yükselişi Filmi konusunda, Gru’nun küçüklüğüne gidildiğini söyledik. Filmde Kevin ve Bob adlı iki minyonumuz vardı diğer serilerden hatırlarsanız işte onlar ile Gru’nun tanışma hikayesi burada başlıyor. Gru aşırı huysuz ve inatçı bir çocuk, Kevin ve Bob  ise gittikleri markette onlara muz verilmemesinden dolayı sinirlenip marketi Beyaz Saray’a şikayet ederler. Ancak bu ikiliyi Beyaz Saray pek dikkate almak istemez ikilide Amerika’yı yok etmek için ellerinden geleni yapmaya başlar.

Gru ise bu ikilinin durumunu görür onlar ile arkadaş olur. Onların bu sorununu çözmek için ellerinden geleni yaparlar.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..