Ekranı Genişlet
İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Lucky Day (2019)

Lucky Day (2019)

5.2
Lucky Day

Lucky Day Filmi Hakkında Editör Ne Düşünüyor.

  • Lucky Day Filmi oyuncuları 5.3
  • Lucky Day Filmi Kunusu 5.1
  • Lucky Day Filmi İlk İzlenim 5.2

Aksiyon filmi severler, bu önerdiğimiz film Lucky Day, sizin seveceğiniz türden bir film. Film önerilerinde size tavsiye edeceğimiz bu film hakkında tüm detayları bu yazımızda sizlere sunuyoruz. Filmi izleyen kitlenin bazı kısmı filmi çok saçma bulduğunu iddia ediyor, fakat diğer kısmı filmi çok güzel bulmaktadır. Bizler de bu film önerisinde  Lucky Day filmini sizlere film konusu, oyuncuları ve detayları sizlere aktarmak istedik. İmdb

Lucky Day filmini izleyen takipçilerimizin görüşlerini çok merak ediyoruz. Eğer bu yazımızdan görüp izleyenler olursa yorumlarda onların düşüncelerini görmek isteriz.

Lucky Day Filmi

Lucky Day filminin konusuna gelmeden önce sizlere filmin hakkında yönetmeni, oyuncuları ve yapım yerinden bilgi vermek istiyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda ünlü Kanadalı yönetmen, yapımcı ve Oscar ödüllü senarist Roger Avary oturmaktadır. Film Kanada ve Fransa da çekilmiştir. Filmi Aksiyon, Suç ve gerilim kategorilerinde yer almaktadır.

Filmi oyuncularında ise oynayan isimler; Avusturalyalı aktör 2011 yapımı Monte Carlo adlı filminde yer alan ve Dance Academy dizisinde Aaron karakterini oynayan Luke Bracey ve Bulgar-Kanadalı oyuncu Nina Dobrev yer almaktadır.

Lucky Day Film Konusu

Filmin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse, gözünü intikam hırsı bulayan bir suikastçıdan ailesini ve kendisinin hayatını korumak isteyen eski bir mahkumun hayatını konu ediyor. Red Avusturalyalı eski kasa hırsızıdır. Red yıllardır hapisteydi, hapisten çıktığı an soluğu annesinin yanında alır. Red yıllardır ayrı kaldığı karısı ve çocuğuyla kavuşmanın mutluluğunu yaşar. Red yaptığı son hırsızlık sırasında Luc adındaki bir suikastçının kardeşinin ölümüne neden olur.

Aşırı derecede sinirli olan psikopat sözleşmeli katil Luc, Redin hapisten çıktığını öğrenince onu öldürmek işe koyulur. Red işte bundan korkuyordu Luc’un ona ve ailesine zarar vermesinden. Bu yüzden Red için tek dert olan sakladığı paraları Luc’dan önce bulmaktı. Red için hem sakladığı paraları bulmak ve kendisini ve ailesini psikopat sözleşmeli katil Luc’dan kaçmak onu aksiyona zorluyor. Lucky Day Fragmanı

Film Önerimiz bittiğine göre sizlerden tek ricamız film ile ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmenizdir.

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..