İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Komedi
  3. Kural Dışı – Hors normes (2019)

Kural Dışı – Hors normes (2019)

kural-dışı-filmi
1.0
Kural Dışı

Kural Dışı Filmi Hakkında Editör Ne Düşünüyor.

  • Kural Dışı of Metal Film Konusu 1
  • Kural Dışı Oyuncuları 1
  • Kural Dışı Filmi İlk İzlenim 1

Bu yazımızda sizlere komedi kategorisinde yer alan Kural Dışı Hors normes adlı filmin detayları hakkında bilgi vereceğiz. Film önerilerinde yer alan film komedi severleri kendine hayran bırakmayı başarabilmiştir. Bu film sizlere yabancı gelmemiştir. Çünkü yönetmen koltuğunun ikinci ismi Olivier Nakache’dir.

Komedi filmlerini pek sevmediğim için bana yabancı gelmişti ancak yönetmenleri ve oyuncularını görünce filmi sizlerle paylaşmam gerektiğini düşündüm. Hors normes filminin İMDB puanına bakılırsa film izlenecek bir film. Filmin bu puanı yakalamış olması hayranlarının olduğuna işaret ediyor. Kural Dışı filmini sizler için inceledim ve film hakkında yorumlarım şu şekilde.

kural-dışı-filmi
kural-dışı-filmi

Kural Dışı – Hors Normes Filminin Konusu

Filmin konusu zor bir konu ama kendini iyi hissettiren türden. İki arkadaş olan jew Bruno ( Vincent Cassel ) ve Muslim Malik’i (Reda Kateb) diğer kurumlar için çok zor olduğu için reddedilen otizmli hastalar için şiddetli yardım kampanyasını başlatan iki iyi arkadaşı konu alıyor.

Otistik çocukların eğitilmesi için yardım eden eğitmenlerin öğrencileri için yaptıkları gelirsiz dernekleri konu alıyor. Birbirinden çok farklı olan bu iki arkadaş farklı karakterlere ve farklı inançlara sahiptirler. İki arkadaş jew Bruno ( Vincent Cassel ) ve Muslim Malik’i (Reda Kateb) otizmli çocuklar için kar amacı istemeyen kuruluşlar kurmak için ellerinden geleni yaparlar.

Kural Dışı – Hors Normes Kadrosu

Filmin konusu sizleri de etkilemiştir umarım şahsen beni etkiledi. Şimdi filmin kadrosu ve yönetmenleri hakkında bilgi verelim.

Kural Dışı filminin yönetmen koltuğuna bakacak olursak, 3 Temmuz 1971’de Fransa’nın Paris şehrinde doğan, Can Dostum (2011), Le sens de la fête (2017) ve Kural Dışı (2019) filmlerinin yazarı Eric Toledano ve 15 Nisan 1973’te Fransa’nın Hauts-de-Seine kentindeki Suresnes’de doğan Olivier Nakache yönetmen koltuğunu paylaşmakatadır.

Filmin oyuncu kadrosu ise; Fransanın en iyi oyuncusu olarak bilinen ve genellikle Amerikan filmlerinde kötü adam rolünü oynayan vincent cassel, Cezayir kökenli yönetmen ve senarist olan Reda Kateb ve Fransız oyuncu ve tiyatro yönetmeni olan Hélène Vincent filmin oyuncu kadrosunda ki önemli isimlerdir.

Filmi hakkında yorumlarınız ve destekleriniz bizim için çok değerlidir.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..