İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Macera
  3. Jungle Cruise (2021)
Trendlerdeki Yazı

Jungle Cruise (2021)

6.0
Jungle Cruise İnceleme

Jungle Cruise Filmi Hakkında Editör Ne Düşünüyor.

  • Jungle Cruise Filmi oyuncuları 5
  • Jungle Cruise Filmi Kunusu 6
  • Jungle Cruise İlk İzlenim 7

30 Temmuzda Film önerilerinde yer alacak, Jungle Cruise filmi hakkında bilgi vereceğiz. Filmin başrolün de bir çoğumuzun tanıdığı hep aksiyon filmlerinde rol alan Dwayne Johnson yer almaktadır. Film macera kategorisinde yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jaume Collet-Serra oturmaktadır.

Jungle Cruise
Jungle Cruise

Film youtube’da 5 milyon izlenmeye ulaştı. Film amazon ormanların da geçmektedir. Dwayne Johnson kendini amazon ormanlarına atmayı başardı yine. Filmin kısaca özeti şu şekildedir. Efsaneye göre Amazon’da iyileştirme güçlerine sahip olan bir ağaç vardır. O ağacı iyileştirmenin tek yolu ok ucudur. Lily ok ucunu bulunca efsanenin gerçek olup olmadığını merak eder. Lily ve  Dwayne Johnson macera dolu efsaneyi beraber araştırmaya başlarlar. Dwayne Johnson filmde kaptan frank rolünü oynamaktadır. Kaptan Lily’e bu yolculuğun tehlikeli olduğunu söylese de Lily pek kulağa takmaz.

Jungle Cruise Filminin Konusu

Jungle Cruise Filmi Kaptan Frank (Dwayne Johnson) ve meraklı kız olan Lily (Emily Blunt) arasında geçer. Filmin hikayesi şu şekilde geçer. Efsaneye göre amazon ormanlarında gizemli bir ağaç vardır. Bu ağaç iyileştirme gücüne sahiptir. Fakat bu ağacı canlandırmak için ok ucuna ihtiyaç vardır. Kaşif olan Lily Houghton, yeni bir görev almıştır. Ok ucunu bulan Lily efsanenin gerçek olup olmadığını anlamak için zaman kaybetmeden yola koyulur. Lily Houghton, öncellikle nehirde bulunan bir geçide ulaşması gerekir. Onu oraya götürebilecek tek kişide Frank adında ki kaptandır.

Kaptan Frank, Lily’e bu yolculuğun tehlikeli olduğunu söylese de genç keşif kulağa asmaz. Genç keşif ve kaptan Frank amazon ormanlarında ki macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Jungle Cruise Filminin Kadrosu

Jungle Cruise filmin konusu sizleri de etkilemiştir umarım şahsen beni etkiledi. Şimdi filmin kadrosu ve yönetmenleri hakkında bilgi verelim.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim, İspanyol film yapımcısı ve yönetmeni. Barselona’da doğan Jaume Collet-Serra oturmaktadır.

Filmin oyuncu kadrosunda ise; Herkesin yakından tanıdığı, Amerikalı oyuncu, yapımcı, eski profesyonel güreşçi ve eski Amerikan futbolu oyuncusu olan Dwayne Johnson. Altın Küre ödülllü İngiliz oyuncu Emily Blunt ve Jack Peter Benedict Whitehall bir İngiliz komedyen, sunucu, aktör ve yazar olan Jack Whitehall bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..