İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Hızlı ve Öfkeli 9 (2021)
Trendlerdeki Yazı

Hızlı ve Öfkeli 9 (2021)

Hızlı ve Öfkeli 9
6.7
hızlı ve öfkeli 9 Filmi İnceleme

hızlı ve öfkeli 9 Filmi Hakkında Editör Ne Düşünüyor.

  • hızlı ve öfkeli 9 2020 Film Konusu 5
  • hızlı ve öfkeli 9 2020 Oyuncuları 8
  • hızlı ve öfkeli 9 2020 İlk İzlenim 7

Film önerilerinde en başta çıkacak olan ve herkesin sabırsızlıkla beklediği Hızlı ve Öfkeli 9 28 Mayısta hayranlarına sunulacak. Aksiyon filmini her genç ve çocuk büyük hayranlıkla izlemiştir. Her serisini büyük hayranlıkla izlediğim filmin oyuncu kadrosu değişmemiş.

Hızlı ve Öfkeli 9
Hızlı ve Öfkeli 9

Filmi youtube’da 16 milyon izlenmeye ulaştı. Filmin her bölümü kendine hayran bırakmayı başardı. 9. filmi de kendine hayran bıraka bilecek mi? Yine başrolde oynayan ve izleyenlerin çoğunun hayran olduğu isim Vin Diesel bulunuyor. Araba kullanışıyla ve cesaretiyle izleyenleri kendine odaklıyor. Filmin yönetmen koltuğunda oturan, Amerikan film yapımcısı ve yönetmen olan Justin Lin bulunmaktadır. Filmin hayranları sabırsızlıkla çıkacağı günü bekliyorlar. Filmin konusu hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Konusu

Filmin konusundan kısaca bahsedelim. Filmin ana kahramanı olan Dominic Toretto’nun yaşama sebebi oğlu Brian’dır. Tek amacı oğlunu korumaktır. Dominic Toretto, oğlu ve Letty ile birlikte sakin bir hayat sürmek ister. Ama bu pek de mümkün olmaz, çünkü Toretto geçmişinden kolay kolay kurtulamaz. Bu kez olaylar tamamen farklı çünkü kardeşi ile savaşmak zorunda kalır. Dominic Toretto geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır. Toretto’nun kardeşi siber suçlu Cipher ile birlikte çalışıyor. Kardeşinin ismi ise Jakob’dur. Bu yüzleşme Toretto için baya zor olacaktır. Aksiyon dolu sahneler 28 Mayısta bizlerle buluşacak. Filmin oyuncu kadrosu ve yönetmen hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Kadrosu

Hızlı ve Öfkeli 9 filmin konusu sizleri de etkilemiştir umarım şahsen beni etkiledi. Şimdi filmin kadrosu ve yönetmenleri hakkında bilgi verelim.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim, Dünya çapında 2.3 milyar ABD Doları hasılatı olan Amerikalı film yönetmeni. Yarın Daha İyi Şanslar, Hızlı ve Öfkeli film serileri ve Star Trek Beyond filmlerinde yönetmenlik çalışmaları ile tanınan ünlü yönetmen Justin Lin bulunmaktadır.

Filmin oyuncu kadrosunda ise; Herkesin hayranı olduğu ve Amerikalı aktör, yapımcı, yönetmen ve senarist olan Vin Diesel kadroda yer almaktadır.

Filmin güzle oyuncusu olan Lost dizisindeki rolü ile ünlenen Michelle Rodriguez’de yer almaktadır. All My Children adlı dizide tek bölüm oynayarak tv hayatına atılan oyuncumuz Jordana Brewster filmde yer almaktadır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..