1. Ana Sayfa
  2. Komedi
  3. Hayalet Avcıları Öteki Dünya – Ghostbusters: Afterlife (2021)

Hayalet Avcıları Öteki Dünya – Ghostbusters: Afterlife (2021)

Hayalet Avcıları Öteki Dünya Filmi hakkında, Konusu ve Film detaylarını inceledik.

hayalet-avcilari-oteki-dunya

Sonunda iç serilik Hayalet Avcıları filminin 2021 yılında dördüncüsü geliyor. Aslında Fantastik, Komedi kategorisinde olan filmimiz ilk bakışta bir korku filmi olarak geliyor. Fragmanı izledikten sonra çok komik bir korku filmi demiştim. Bu Film önerileri serimiz de Hayalet Avcıları Öteki Dünya filmini sizler için inceleyeceğiz.

İncelemeye geçmeden önce yazılarımızın daha çok kişiye hitap etmesi için arkadaşlarınız ile paylaşmanızı rica ediyoruz. Ayrıca filmi izledikten sonra film hakkında görüşlerinizi yorumlara bekliyor olacağız. İyi Okumalar!

hayalet-avcilari-2021
hayalet-avcilari-2021

 Film Bilgileri

  • Vizyon Tarihi ve Kategorisi: 11 Haziran 2021 / Macera, Aksiyon, Komedi
  • Yönetmen Jason Reitman
  • Oyuncular: Paul Rudd, Carrie Coon, Mckenna Grace
  • Ülke ABD
İMDB Sayfası

Hayalet Avcıları Öteki Dünya Konusu

Hayalet Avcıları filminin kısaca ana konusu anlatmakla başlayabiliriz. Film Manhattan’ı paranormal olarak şehri ele geçirmek isteyen varlıklara karşı yapılan önlemleri konu alıyor.

Evet. Konu bundan ibaret ancak filmi sürükleyici klan sadece konusu değil film de komik objelere yer verilerek ya da şöyle söylemek gerekir ise komik bir teması bulunması. Film objelerinin gereğinden fazla süslenerek izleyiciye komik bir görüntü elde etmesi diyebilir.

Şimdi filmin son serisi olan Öteki Dünya konusuna gelelim. Callie boşanmış bir annedir. Geçim zorluğu çekmekte olup kira ödememek için çocukları olan Trevor ve Phoebe ile beraber ölen babasından miras kalan evde yaşamaya başlarlar.

Çocuklarından Trevor pek meraklı olduğu ve geldikleri bu eski dökük yerden çok sıkılıyormuş. Trevor çok geçmeden evde eskiden kullanılan gizli bölmeler ve geçitler bulur. Biraz daha kurcaladıktan sonra Trevor ve arkadaşları büyük babasından kalan Hayalet Avcıları rozeti bulur.

Trevor ve arkadaşları bu buldukları şeyin anlamını araştırmak için daha fazla detay arama başlarlar ancak bu arkadaşlar hayatlarının görüp göreceği en kötü tehlikeyi uyandırmış ve başlarını belaya sokmayı başarmışlardır.

Hayalet Avcıları Öteki Dünya Oyucuları

Filmin oyuncuların resmen yıldızlar geçidi diyebiliriz. Özellikler başta Avengers, Ant-Man gibi filmlerde rol almış Paul Rudd, Daha bitmedi, Aynı şekilde Avengers filminde tekrar oynayan başarılı oyuncu Carrie Coon ve Son olarak The Annabelle ve Avengers’ta oynayan Mckenna Grace. Oyuncuları bulunuyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..