İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Godzilla vs Kong (2021)
Trendlerdeki Yazı

Godzilla vs Kong (2021)

Godzilla vs Kong

Godzilla vs Kong Filmini sizler için inceledik film hakkında görüşlerimizi bu yazımıza aktardık. Aksiyon ve Macera kategorisinde yer alan film, Aksiyon severleri sevindirdi. Film önerileri sırasına eklenebilecek bir film olduğunu söyleyebilirim.

Godzilla vs Kong
Godzilla vs Kong

Kong filmini bilmeyen, duymayan yoktur. Akıllara kazınan film yeni bölüm çıkardı. Peki film ne zaman seyircilerle buluşacak? Yeni bölüm 26 Marta seyircilere sunulacak. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise Adam Wingard‘dır. Yaptığı her filmde seyircileri kendine bağlamayı başarıyor. Filmin fragmanı youtube’a 1 hafta önce atılmış ve 3,7 milyon izlenme almış. Filmin ana kahramanları olan Godzilla ve King Kong bu filmde bize heyecan verecek mi. Film hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Godzilla vs Kong Filminin Konusu

Bu filmde, Kongu askerler ele geçirmeyi başarıyorlar. Gemi ile götürürken denizden çıkan canavarlarla savaşmak zorunda kalır. Kong tehlike olmadığı sürece zarar vermeyeceğini insanlar hala anlayamadı. Küçük bir kızla oynayacak kadar masum. Filmin yönetmeni filmle ilgili şu sözleri söyledi “her türlü rekoru kırmasıyla şimdiden viral bir başarıya imza attı. Mart ayının sonundaki çıkışından önce oldukça pembe görünüyor”.

Godzilla vs Kong Filminin Kadrosu

Filmin konusu sizleri de etkilemiştir umarım şahsen beni etkiledi. Şimdi filmin kadrosu ve yönetmenleri hakkında bilgi verelim.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan ünlü isim, Amerikalı yönetmeni ve ufak bütçeli korku filmleri yapan yönetmen aynı zamanda editör, görüntü yönetmeni ve senaryo yazarı Adam Wingard yönetmen koltuğunda oturmaktadır.

Filmin oyuncu kadrosunda ise; True Blood adlı dizide canlandırdığı Viking vampir Eric Nortman karakteriyle tanınan ve 25 Ağustos 1976 tarihinde İsveç, Stockholm’de doğan Alexander Skarsgård filmde rol almakatadır.

19 Şubat 2004 tarihinde Kelly ve Robert Brown çiftinin çocuğu olarak İspanya’nın Malaga şehrinde doğan Millie Bobby Brown.

İngiliz tiyatro yönetmeni ve Royal Shakespeare Company’nin kurucusu Peter Hall ve Amerikan opera şarkıcısı olan Rebecca Hall.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..