İlginizi Çekebilir
7.1
tenet-2020
  1. Ana Sayfa
  2. Film Tavsiyeleri
  3. Eternal Sunshine of the Spotless Mind – Sil Baştan (2006)

Eternal Sunshine of the Spotless Mind – Sil Baştan (2006)

sil-bastan-film-onerileri

Herkese yeni bir film önerisinden merhaba, bu filmimizin ismi Eternal Sunshine of the Spotless Mind – Sil Baştan diye geçiyor. Sizler için derlediğimiz bu film önerisinin kategorisi Bilim Kurgu filmleri, Dram Filmleri ve Romantik filmler olarak geçmekte.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind filmi açık söylemek gerekirse ilk kez duydum. Belki film izlerken genelde çok seçici olduğum için eski filmlere pek şans vermeyebilirim. Bu yüzden filme denk gelmemişim. Ama şunu söylemem gerekirse film İMDB üzerinde çok iyi bir puan almış. 8.3’lük güzel bir puan yakalamış olan Sil Baştan filmini sizler için inceledim ve film hakkında yorumlarım şu şekilde.

sil-bastan-film-onerileri
sil-bastan-film-onerileri

Eternal Sunshine of the Spotless Mind – Sil Baştan Film Konusu

Joel eski kız arkadaşı olan Clementine ile çok güzel iki yıl geçirmiştir. Ancak Joel için ayrılmaları çok zor olmuştur, Joel’de hafıza sildirme tedavisi ile anılarını sildirmeyi göze alır ve işe yarar. Clementine bu bu olayı duyunca çok üzülür ve aynı uygulamayı kendi üzerinde denemek ister.

Eski anıları unutmak isteyen Clementine işleme başlamıştır. Ancak işlem sırasında anılarınız gözlerinizin önünde akıp gider. Bu akış Clementine için çok etkileyici görünür. Hafıza silme işlemini geri almak için uzun bir süre çaba sarf ederek işlemden kurtulmak ister.

Önerilen Yazı
Şok Dalgası – Shock Wave Serisi

Eternal Sunshine of the Spotless Mind – Sil Baştan Kadrosu

Eveet, film konusu çok etkileyici öyle değil mi? Ben bu filmi daha önce TV’den gelmiştim ve baya hoşuma gitmişti. Neyse konuyu dağıtmayalım…

Sil Baştan Oyuncu Kadrosuna bakacak olursak, doksanlı yılların sevilen yüzlerinden biri olan, oynadığı filmleri ufak bir şekilde sayacak olursak; Aman Tanrım (2003), Budala Dedektif (1994) gibi filmlerde oynayan Jim Carrey.

Sıradaki oyuncumuz Titanik izleyenleri etkileyecek bir oyuncu olduğunu düşündüğüm Kate Winslet, Son olarak Avukat gibi güzel yapımlarda oynayan oyuncumuz Tom Wilkinson.

Film izlemeye değer bir film önerisi olarak görüyorum. Bu yasak zamanlarında sizler için ilaç gibi gelebilir. Son olarak yazımı bitirmeden önce şunu söylemek isterim lütfen film hakkında yorumlarınızı yorumlar kısmında belirtin yorumlarınız bizim için değerli.

8.3
Sil Baştan

Sil Baştan Filmi Hakkında Editör Ne Düşünüyor.

  • Sil Baştan Filmi oyuncuları 9
  • Sil Baştan Filmi Konusu 7
  • Sil Baştan Filmi İlk İzlenim 9
Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..