İlginizi Çekebilir
avatar-2-filmi
  1. Ana Sayfa
  2. Aile
  3. Kara Dul – Black Widow (2021)
Trendlerdeki Yazı

Kara Dul – Black Widow (2021)

Black Widow

Bu yazımızda sizlere Marvelın yenilmezler ekibinin yetenekli karakteri olan Natasha Romanoff yani Black Widow‘un solo filmi hakkında bilgi vereceğiz. Black Widow filmi film önerilerinde yerini almaya başladı. Natasha Romanoff hayranları filmi izlemek için sabırsızlıkla bekliyorlar.

Black Widow
Black Widow

Film 7 Mayıs 2021’de izleyicileriyle buluşacağı söyleniyor. Marvel yenilmezler ekibi kendilerine ait solo film çıkarıyorlar. Natasha Romanoff’da onlardan geri kalmayacak.

Marvel yenilmezler ekibinin her filmi kendine ait kitle toplamayı başarıyor. Yenilmezler ekibinin başarılı casusu olan Natasha Romanoff solo filmiyle, Marvel severleri yine heyecanlandırmayı başarıyor. Filmin Fragmanı şu anda 45 milyon kere izlenmeyi başardı her geçen gün bu sayı artmaya devam ediyor.

Black Widow Filminin Konusu

Filmin konusu Natasha’ın Avengers olmadan öncesini anlatmaktadır. Filmin kısaca özeti şu şekildedir. Avengers Endgame filini izleyenler bilir. Natasha ruh taşını alırken kendini feda edip ölmüştü. Natasha vizyona girecek filminde ise karakter yeniden dirilmiyor. Karakteri diriltmek yerine hikaye geçmişe gidiyor. Natasha diğer adıyla Black Widow bu filmde geçmişiyle yüzleşecektir. Natasha’yı öldürmek isteyen onu öldürmek için her şeyden vazgeçen bir güç tarafından savaşmaktadır. Filmin oyuncusu olan Scarlett Johansson bu film bir aile filmidir açıklamasını yapmıştır. Aksiyon dolu sahneler mayıs ayında vizyona girecek.

Black Widow Filminin Kadrosu

Black Widow filmin konusu sizleri de etkilemiştir umarım şahsen beni etkiledi. Şimdi filmin kadrosu ve yönetmenleri hakkında bilgi verelim.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim, Filmin yönetmeni kendinden iddialı Avustralyalı film yönetmeni ve senaryo yazarı olan. Aynı zamanda yönetmenliğini yaptığı Somersault, Savaşın Gölgesinde ve Berlin Sendromu filmleriyle tanınan ünlü yönetmen Cate Shortland oturmaktadır.

Filmin oyuncu kadrosunda ise; Filmin oyuncu kadrosunun en önemli isimi bir çoğumuza tanıdık geliyordur. 1998 Filmi olan Atlara Fısıldayan Adam filmin ki rolü ile ünlenen Scarlett Johansson, aynı zamanda BAFTA ödülü sahibi Amerikalı oyuncudur.

İlk çıkışını The Falling adlı gizem türünde bir filmle yapan, İngiliz aktris Florence Pugh. Bu oyuncuyu Mutsuz ve Evli filminden tanıyanlar vardır. BIFA En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazanmıştır.

Tony Ödülü’ne aday gösterilen Amerikalı oyuncu David Harbour oyuncu kadrosunda yer almaktadır.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..