İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilim Kurgu
  3. Avatar 2 (2021)

Avatar 2 (2021)

Avatar 2 Konusu, Film önerisi ve Detaylarına aşağıda değindik.

avatar-2-filmi

Avatar 2 (2021), Avatar Filmini pek çok kişi izlemiştir. Çünkü ilk serisi eşsiz bir teknoloji ile yapılmıştı. Bir çok film yapımcısı o zamanın teknolojisi ile bu kadar iyi bir iş başarabileceğini düşünmüyordu. Filmin konusundan çok izleyicileri etkileyen şey grafiklerdi.

Şimdi yukarıda bahsettiğim cümlelerde 2009 teknolojisini anlatıyorum. O zamanların efektlerini ve o yıla ait filmleri izlediğiniz zaman benim ne demek istediğimi anlamış olursunuz. Avatar 2 filmi Macera, Aksiyon ve Bilim Kurgu kategorisinde yer almakta olup filmin tarzı gerçek dünya ile hayali bir varlığın dünyası arasında geçmektedir.

avatar-2-filmi
avatar-2-filmi

Film Bilgileri

  • Vizyon Tarihi: 16 Aralık 2022 / Bilimkurgu, Macera
  • Yönetmen James Cameron
  • Oyuncular: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver
  • Ülke ABD
Avatar 2 İmdb Sayfası

Avatar 2 Filmi Konusu

Filmin tanıtımına baktığımız da 2009 yılı filminin devamı şeklinde göstermekte. Yani ilk filminde bilim insanları eşsiz bir teknoloji ile beyin kontrolü ile olağan üstü bir varlığı yönetebilme teknolojine sahip. James Cameron bu filmde kendi öyküsü oluşturarak bu olağan üstü teknolojinin sınırlarını nasıl daha çok genişletebiliriz düşüncesine girerek daha çok bu dünyaya yoğunlaşıyor.

Şimdi Avatar 2 filmi hakkında anlattıklarımdan bir şey anlamamış olabilirsiniz. O yüzden filmin ilk serisini izledikten sonra bu yazdıklarım kafanızda bir yer edinecektir.

Neyse konusundan daha fazla bahsedecek bilgimiz olmadığından oyunculara kısaca değinmek isterim.

Avatar 2 Filmi Oyuncuları

Ana oyuncumuz diyebileceğimiz Deadline Gallipoli gibi mini dizilerde rol almış oyuncu olan Sam Worthington yer alıyor. Avatar serisinin başarı yakalamasına yardımcı olan unsurlardan diyebiliriz yani.

Ana oyuncumuza bir yardımcı oyuncu gerekecektir. Marvel filmlerinde rol alan Zoe Saldana bunun için uygun bir oyuncu olacaktır. Son olarak Hayalet Avcıları gibi filmlerde rol alan Sigourney Weaver bu film de rol alacaktır.

Kısaca film hakkında görüşlerimizi aktardık. Eğer bildiğimiz yanlış bir bilgi var ise sizleri yorumlarda bekliyor olacağız.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..