Ekranı Genişlet
İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dram
  3. Aden (2018)

Aden (2018)

5.6
Aden İnceleme

Aden Filmi Hakkında Editör Ne Düşünüyor.

  • Aden Film Konusu 6.1
  • Aden Oyuncuları 5.4
  • Aden ilk izlenim 5.4

Aden filmi özellikle dram kategorisini ön plana çıkaran, mükemmel bir film olduğunu söyleyen kitlesiyle çok iyi işler başarmıştır Barış Atay. Film önerilerinde bulunma sebebi dram filmi severlerin filme olan bağlılığıdır. Çünkü filmi izleyen bir daha izlemek ister. Aden filmi dram filmi severler için izlenecek bir filmdir. Bizler de bu film önerisinde Aden filmini sizlere film konusu, oyuncuları ve detayları sizlere aktarmak istedik.

Aden filmini izleyen takipçilerimizin görüşlerini çok merak ediyoruz. Eğer bu yazımızdan görüp izleyenler olursa yorumlarda onların düşüncelerini görmek isteriz.

Aden Filmi

Filminin Konusuna gelmeden önce sizlere film hakkında yönetmeni, oyuncuları ve yapım yerinden bilgi vermek istiyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda; Wilhelmshaven doğumlu Türk oyuncu ve siyasetçi. 2018 yılından bu yana Türkiye İşçi Partisi milletvekili olarak görev yapan Barış Atay oturmaktadır. Filmin oyuncuları ise; Hollandalı genç yıldız Funda Eryiğit, Onur Ünsal ve Caner Erdem bulunmaktadır.

Aden Film Konusu

Filmini sinemada sevdiğiniz birisiyle romantik bir şekilde izleyebilirsiniz çünkü; Dram filmi daha yeni savaştan kurtulan bir çift kendilerine başka bir yer aramaya koyulurlar. Fakat aradıkları yerin çok güzel bir yer olmasını isterler yani cennet gibi güzel bir yer. Bu çift arkalarında yıkık ve sefalet içinde bir şehir bırakırlar. Aras ve Marba istedikleri cenneti bulmakta baya zorlanırlar. Tam tükenmek üzerelerken bir çiftlik çıkar bu çiftlik öyle sıradan bir çiftlik değildir. Her tarafı yeşillikle dolu cenneti andıran bir huzur yeri.

Aras ve Marba aradıkları yeri bulmuşlardır. Evin kapısına giderler ve kapıyı çalarlar, kapıyı açan Libak ve Pukay iki iyi insanlar. Aras ve Marba kendilerinin evli olduğunu saklarlar ve kardeş olduklarını söylerler. Libak ve Pukay bu iki kardeşe tereddütle yaklaşsa bile onları evine kabul eder. Fakat Aras ve Marba huzur bulacaklarını düşündükleri evde bir takım tuhaflıklarla karşı karşıya kalır. Aras ve Marba girdikleri bu hikayesinin devamını fragmandan izleyebilirsiniz.

Film Önerimiz bittiğine göre sizlerden tek ricamız film ile ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmenizdir.

Fragmanı beğenmeniz ve yorum bırakmanız bizim için önemlidir.

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..