Ekranı Genişlet
İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film Tavsiyeleri
  3. 1917 (2019)

1917 (2019)

7.7
1917 Filmi İnceleme

1917 filmi ile ilgili editörümüzün puanları yer alıyor.

  • 1917 Film Konusu 8
  • 1917 Oyuncuları 7
  • 1917 İlk İzlenim 8.1

Her gün film önerileri kategorimizde paylaşım yapıyoruz bugün ki filmimizin ismi 1917 Filmi. Filmimiz savaş filmleri kategorisinde yer almakta olup diğer savaş filmlerinde görmediğiniz çekim teknikleri kullanılmıştır. İzleyenlerin gözünü çevirmeden ve karmaşık bir yapıda olmayan film önerimizi tavsiye etmekten çekinmiyoruz.

Filmi izledikten sonra lütfen yorumlar kısmına film hakkında görüşlerinizi belirtmenizi rica ediyoruz. Bu sayede film ile ilgili alakası olmayan ziyaretçilerimiz için filmi izlemek ya da izlememek ile ilgili kaygılarını ortadan kaldırmaya yardımcı olabilirsiniz.

1917 Filmi

film-onerileri-1917

Filmin yönetmenliğini Sam Mendes, Skyfall, Hayallerin Peşinde gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış; Ayrıca Senaristliğini de Krysty Wilson-Cairns ile yapmış bir isimdir. Genelde dram veya Romantik kategorilerinde film yöneten Sam Mendes 1917 filminde başarılı bir iş çıkarmış gibi görünüyor.

İmdb.com üzerinde 413 bin kişinin oyladığı filmimizin 8.3 görünmektedir.

1917 Filmi Konusu

1917 filmi konusuna gelecek olursak, 1. Dünya savaşında iki askerin ülkesi için ve asker arkadaşlarının hayatını kurtarabilecek derece olan bir mektubu taşımakla görev almasını konu edinmekte. Britanya ülkesi askeri olan iki askerimizin isimleri şu şekilde biri Kıdemsiz Onbaşı Schofield ve Kıdemsiz Onbaşı Blake.

Schofield ve Blake bir ordunun kaderinin onların elinde olduğunun farkındadırlar. Şimdi bazı ziyaretçilerimiz başka bir iletişim yok mu? gibisinden bir soru sorabilir ancak düşman askerleri onların irtibatını engellemek için iletişim için kablolarını kesmiştir. Schofield ve Blake’in komutanları da tek çare mektup ile haberleşme olduğu kanıtına varmıştır.

1917 Filmi Oyuncuları

filmin oyuncularında ise, Kaptan Fantastik ve Kelly Çetesi gibi filmler de rol almış George Mackey, Game of Thrones dizisi, The King, İnto the Bandlands gibi filmlerde rol almış Dean-Charles Chapman ve son olarak Kingsman, Grimsby, Sherlock Holmes gibi başarılı filmlerde kendini kanıtlamış oyuncumuz olan Mark Strong.

Kısaca filmimizin kadrosu muhteşem film önerileri listem de ilk 20 de olan bir film. İzledikten sonra bana hak vereceksiniz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi film izledikten sonra yorumlar da film ile ilgili görüşlerinizi bekliyoruz. Ayrıca aşağıdaki  benzer filmler kategorimizden savaş filmleri kategorilerinden seçilmiş filmleri okumak isteyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

5 Yıla yakın internet sektöründe çeşitli projeler üreterek çalışmalar yürütüyorum. İzleyenler.com ile Film ve Dizi önerileri ve listeleri yayınlıyoruz.

Görüşlerin Bizim İçin Önemli! Yorum Yap..